ad
केन्द्रीय संस्करण

यूनाइटेड इन्स्योरेन्सको २६औं वार्षिक साधारण सभा सम्पन्न

person explore access_timeमाघ ७, २०७७ chat_bubble_outline0

काठमाडौं । यूनाइटेड इन्स्योरेन्स कम्पनीले आफ्नो २६औं वार्षिक साधारण सभा सम्पन्न गरेको छ । 

सभाले कम्पनीको आ.व.२०७७।०७८ को वित्तीय विवरणमा कुल बीमाशुल्क आम्दानी रु. ४८,८०,३३,४४५.६२ रहेको जनाएको छ । कम्पनीको खुद बीमाशुल्क आम्दानी  रु. २३,०७,५२,४२६.२० रहेकोमा खुद नाफा रु. २,२२,१२,१०२.५३ रहेको कम्पनीले जानकारी दिएको छ । 

कम्पनीको लगानी गत आ.व.को तुलनामा ३.९३ प्रतिशतले बृद्धि भई आषाढ मसान्तमा रु. ६९,८४,४२,१३१.७४ पुगेको छ । आ.व. २०७५।०७६ मा कम्पनीको कुल कारोवार गत आ.व. २०७४।०७५ को तुलनामा २.२५ प्रतिशतले वृद्धि भई रु. ४८,८०,३३,४४५.६२ बीमाशुल्क आर्जन गरेको छ । 

सभामा संचालक समितको वार्षिक प्रतिवेदन, आर्थिक वर्ष २०७५।०७६ को लेखापरीक्षण प्रतिवेदन सहितको लेखापरीक्षण गरिएको २०७६ साल आषाढ मसान्त सम्मको वासलात, नाफा नोक्सान हिसाब र नगद प्रभाह विवरण तथा सोसंग सम्बन्धित अनुसूचिहरु पारित गरिएको छ । कम्पनीले आर्थिक वर्ष २०७६।०७७ का लागी बाह्य लेखा परिक्षक मदन निरौला एण्ड कं चार्टर्ड एकाउन्टेन्टलाई नियुक्त गरेको छ । 

कम्पनीको विशेष प्रस्ताव अन्तर्गत बीमा समितिको स्वीकृति बमोजिम संस्थापक समूह र सर्व–साधारण समूहको शेयर स्वामित्व संरचना परिवर्तन गरी प्रबन्धपत्र तथा नियमावलीमा संशोधन गर्न संचालक समितिलाई अख्तियारी दिने निर्णय सर्वसहमतिले पारित गर्यो । 
 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.