ad
केन्द्रीय संस्करण

तेस्रो डिभिजनको टोलीसँग रियलको लज्जास्पद हार

person explore access_timeमाघ ८, २०७७ chat_bubble_outline0

युरोपियन महारथी रियल म्याड्रिडले १० खेलाडीमा सिमित तेस्रो डिभिजनको टोली अल्कोयानोसँग कोपा डेल रेमा लज्जास्पद हार ब्यहोरेको बनेको छ । बुधबार राति भएको खेलमा रियल अतिरिक्त समयमा २–१ गोलले पराजित बनेको हो ।

जिनेदिन जिदानको टोलीले एडर मिलिटाओको गोलको मद्दतले अग्रता लिएको थियो । तर, खेल सकिन १० मिनेट बाँकी छँदा होजे सोल्बेसले गोल गर्दै खेल बराबरी गरे ।

अतिरिक्त समयमा खेल प्रवेश गरेपछि ११० औँ मिनेटमा रामोन लोपेजले दोस्रो पहेँलो कार्ड खाएपछि अल्कोयानो १० खेलाडीमा सिमित बनेको थियो । तर, त्यसको पाँच मिनेटपछि जुआनानले गोल गर्दै टोलीलाई ऐतिहासिक जीत दिलाए ।

रियलले १९ पटक कोपा डेल रेको उपाधि जितेको छ । तर, पछिल्लो सात वर्ष यस उपाधिबाट टोली बञ्चित रहँदै आएको छ । सन् १९९३ पछि रियलले मात्र दुई पटक यो उपाधि जितेको छ । सन् २००१ यता रियल पाँचौ पटक तेस्रो डिभिजन टोलीसँग हार व्यहोर्दै प्रतियोगिताबाट बाहिरिएको छ ।

‘म यसको जिम्मेवारी लिन्छु,’ जिदानले खेलपछि भने । सुपरकपमा एथ्लेटिक बिल्बाओसँग हार ब्यहोरेको टोलीमा जिदानले ९ वटा परिवर्तन गरेका थिए ।

क्लबलाई तीनवटा च्याम्पियन्स लिग उपाधि दिलाएका जिदान पछिल्लो समय निकै दबाबमा छन् । रियल ला लिगामा शीर्ष स्थानमा रहेको एथ्लेटिको म्याड्रिडभन्दा चार अंकले पछि परेको छ । एथ्लेटिकोले दुई खेल कम खेलेको छ ।

 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.