ad
केन्द्रीय संस्करण

‘दिइसके यो जीवन’ म्युजिक भिडियो सार्वजनिक

person explore access_timeमाघ १०, २०७७ chat_bubble_outline0

काठमाडौं । गायक एच.बी. सुनार र मन्जु उपासनाको स्वर रहेको गीत ‘दिइसके यो जीवन’ म्युजिक भिडियो सहित सार्वजनिक भएको छ । शान्त गोविन्द महर्जनको शब्द र एच.बी. सुनारकै संगीत रहेको गीतमा साहस शाक्यको एरेन्ज रहेको छ ।

गीतको भिडियोमा अभिनेता पुष्प खड्का र टिकटकमा हिट भएपछि मोडलिङ रोजेकी गीता ढुंगानाको अभिनय रहेको छ । ज्ञानेद्र शर्माको छायाँकन, सुबोल थापाको कोरियोग्राफी रहेको भिडियोमा अमृत चापागाईको सम्पादन रहेको छ । भिडियो शिशिर श्रेष्ठले निर्देशन गरेका हुन् ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.