केन्द्रीय संस्करण

थलिएका पत्रकार मण्डललाई अध्यक्ष साहले गरे आर्थिक सहयोग

person explore access_timeमाघ १०, २०७७ chat_bubble_outline0

रौतहट । जिल्लाको दुर्गा भगवती गाउँपालिकाका अध्यक्ष अरुणकुमार साहले सवारी दुर्घटनामा परेर थलिएका पत्रकार रविन्द्र मण्डललाई ५१ हजार रुपैया सहयोग गरेका छन । शुक्रबार नेपाल पत्रकार महासंघ रौतहटको ११ साधारण सभामा अध्यक्ष साहले पत्रकार मण्डललाई ५१ हजार रुपैया सहयोग गरेका हुन् ।

लामो समयदेखि पत्रकारिता क्षेत्रमा कृयाशील मण्डल केहि समय अघि सवारी दुर्घटनामा परेर थला परेका छन् । अध्यक्ष साहले आफू सदैव पत्रकारलाई सहयोग गर्न तत्पर रहेको बताएका थिए ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.