केन्द्रीय संस्करण

प्रचण्ड-माधव पक्षले सोमबार थप आन्दोलनका कार्यक्रम घोषणा गर्ने

person explore access_timeमाघ ११, २०७७ chat_bubble_outline0

काठमाडौं । प्रचण्ड–माधव पक्षले सोमबार थप आन्दोलनका कार्यक्रम घोषणा गर्ने भएको छ । आज पार्टी केन्द्रीय कार्यालय पेरिसडाँडामा बसेको स्थायी समिति बैठकले सो निर्णय गरेको हो । बैठकमा अन्य दल र नागरिक समाजसँग समेत सहकार्य गरी संयुक्त आन्दोलनका कार्यक्रमहरुलाई अघि बढाउने विषयमा छलफल भएको बताइएको छ । 

माघ ९ गतेको जनप्रदर्शन भव्य रुपमा सम्पन्न भएको निश्कर्ष निकाल्दै भोलि अर्को चरणको संघर्षका कार्यक्रम सार्वजनिक गर्ने निर्णय बैठकले गरेको पार्टी प्रवक्ता नारायणकाजी श्रेष्ठले जानकारी दिए । 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.