ad
केन्द्रीय संस्करण

‘ओ माइ लर्ड’ मा वर्षा र जिवेशको रोमान्स

person explore access_timeमाघ ११, २०७७ chat_bubble_outline0

काठमाडौं । गायिका एलिना चौहान र नव गायक आकाश मगरको स्वर रहेको गीत ‘ओ माइ लर्ड’ को म्युजिक भिडियो सार्वजनिक भएको छ । गीतमा गायक मगरकै संगीत रहेको छ ।  गायक मगर र दीपक पाठकको शब्द रहेको गीतमा लिलरक लुकको संगीत संयोजन छ ।

युवायुवती बीचको प्रेम र आकर्षणलाई प्रस्तुत गरिएको भिडियोमा अभिनेत्री वर्षा शिवाकोटी र जिवेश सिंह गुरुङको अभिनय देख्न सकिन्छ ।  रुपेश थापाको छायाँकन सियोन श्रेष्ठको कोरियोग्राफी रहेको भिडियो विजेश पौडेलले सम्पादन गरेका हुन् । भिडियो जिवेश सिंह गुरुङले निर्देशन गरेका हुन् ।
 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.