ad
केन्द्रीय संस्करण

ओलम्पिया वर्ल्ड स्कुलका सञ्चालकको अनुसन्धान प्रतिवेदन सरकारी वकिलमा

person explore access_timeमाघ १२, २०७७ chat_bubble_outline0

काठमाडौं । ठगी आरोपमा पक्राउ गरिएका ओलम्पिया वर्ल्ड स्कुलका दुईजना सञ्चालकको अनुसन्धान प्रतिवेदन प्रहरीले सरकारी वकिल कार्यालयमा पेश गरेको छ ।  पौने तीन करोड ठगी आरोपमा शनिवार स्कुलका सञ्चालक शिरिष खड्का र सुरेन्द्र महर्जनलाई महानगरीय प्रहरी परिसर काठमाडौंले पक्राउ गरेको थियो । 

शनिवार राती नै प्रहरीले उनीहरुलाई सुटुक्क रिहा गरेको छ । रिहापछि काठमाडौं प्रहरीले आईतबार नै अनुसन्धान प्रतिवेदन जिल्ला सरकारी वकिल कार्यालय काठमाडौंमा पेस गरेको छ ।  ठगी मुद्दामा पक्राउ परेका खड्का र महर्जन प्रहरी महानिरीक्षक शैलेश थापा क्षेत्रीको आदेशपछि रिहा भएका हुन् । 

उनीहरुले स्कुलको नाममा कोटेश्वरमा रहेको दुई रोपनी १४ आना २ पैसा जग्गा कृष्णप्रसाद देवकोटलाई बेच्ने भन्दै ०७६ वैशाखमा बैना लिएका थिए । सो जग्गा पछि अर्को व्यक्तिलाई बेचेपछि देवकोटाले बैना फिर्ता मागे । तर, बैना फिर्ता नपाएपछि देवकोटाले महानगरीय प्रहरी परिसर काठमाडौंमा ठगीको जाहेरी दर्ता गराएका थिए ।  शिरिष न्याय परिषद्का सदस्य लक्ष्मीप्रसाद निराला खड्काका छोरा हुन् ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.