ad
केन्द्रीय संस्करण

‘प्रकाश’ मा प्रदीपको जोडी रेनु

person explore access_timeमाघ १२, २०७७ chat_bubble_outline0

काठमाडौं । दिनेश राउतको निर्देशन रहने फिल्म ‘प्रकाश’ का लागि हिरोइन फाइनल भएको छ । निर्माण युनिटले धनगढीकी रेनु योगीलाई हिरोइनको रुपमा फिल्ममा भित्र्याएको हो । फागुनको दोस्रो साताबाट फ्लोरमा जाने फिल्ममा योगी अभिनेता प्रदीप खड्काको जोडी बन्नेछिन् । योगीको प्रस्तुति र फिल्मको क्यारेक्टर हेरेर उनलाई छनौट गरिएको निर्देशक राउतले बताए ।

योगीलाई अडिसन मार्फत कास्टिङ डाइरेक्टर अनुप बरालले छानेको उनले जनाए । ब्याचलर अध्यायनरत रेनु थियटर आर्टिस्ट पनि हुन् । उनले २०१३ मा दयाहाङ राईसँग ‘मितज्यू’ नामक नाटक अभिनय गरेकी थिइन् । योगीले अहिलेसम्म १० भन्दा बढी नाटक, सर्ट मुभी र डकुमेन्ट्रीमा मा गरेकी छन् ।

जुम्लामा छायाँकन हुने फिल्मको ४५ दिन सुटिङ सेड्युल राखिएको छ । बिनिस इन्टरटेनमेन्टको प्रस्तुति रहेको फिल्मलाई महेद्र अधिकारीले निर्माण गर्न लागेका हुन्, भने कथा विकास सुवेदीको रहेको छ । 
 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.