केन्द्रीय संस्करण

४७ लागिन् करिश्मा, अभिनयमा हिट राजनीतिमा फ्लप

person explore access_timeमाघ २२, २०७७ chat_bubble_outline0
file photo

काठमाडौँं । नेपाली फिल्मकी सदाबहार अभिनेत्री करिश्मा मानन्धर ४७ वर्ष लागेकी छन् । विसं २०३० जन्मिएकी मानन्धर आजबाट ४६ पुरा गरेर ४७ लागेकी हुन् ।  वि.सं २०४२ मा निर्माण भएको फिल्म सन्तानबाट अभिनयमा डेब्यु गरेकी उनको फिल्म क्षेत्रमा कलाकार र निर्माताको परिचय बनेको छ । 

‘मायालु’,‘कस्तुरी’, ‘ट्रक ड्राइभर’, ‘भाउज’ु, ‘वसन्ती’ लगायत थुप्रै हिट फिल्म उनले नेपाली फिल्म उद्योगमा दिएकी छन् । अहिले पनि उनी फिल्म अभिनयमा सक्रिय छिन् । पछिल्लो समय फिल्म ‘फागु’ निर्माण गरेकी करिश्मा अहिले ‘बनवास’ बनाउने तयारीमा छिन् । करिव एक दशक अमेरिकामा समेत बिताएकी उनले नयाँ शक्ति पार्टीबाट राजनीतिक यात्राको थालनी गरेकी थिइन् । तर उनको राजनीतिक यात्रा भने सुखद हुन सकेन । अहिले उनी राजनीतिलाई पूर्णविराम दिएर फिल्म निर्माण र अभिनयमा क्रियाशील छन् ।

राजनीतिक पार्टीमा रहँदा शिक्षामा कमी भएको कारण बिभिन्न घोचपेच सहन बाध्य उनले पछिल्लो समयमा अध्ययनलाई समेत अगाडि बढाइरहेकी छिन् । उमेर ४७ लागे पनि आज पनि उनको सुन्दरता भने १८, १९ को जस्तो देखिन्छ । त्यसको राज उनी खानपिन र सन्टुष्टी भएको बताउँछिन् ।

फेसनको माहोलमा पनि निकै सजग करिश्मा जहाँ पुग्छिन्, त्यहाँ उनको सौन्दर्य र फेसनको चर्चा हुने गर्दछ । आज देशभर नेकपा प्रचण्ड नेपाल समूहको बन्दका कारणले पनि उनले जन्मदिनको विशेष कार्यक्रम केही राखेकी छैनन् । जन्मदिन उनी सामान्य तवरले आफन्त माझ सेलिब्रेसन गर्दैछिन् ।  सामाजिक सञ्जाल तथा विभिन्न माध्यमबाट उनलाई बिहानैदेखि शुभकामनाको ओइरो लागिरहेको छ ।
 
 
 
 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.