ad
केन्द्रीय संस्करण
प्रणय दिवस

मौसम मायाको, तस्विरमा हेर्नुहोस्

person explore access_timeफागुन २, २०७७ chat_bubble_outline0

 

आज भ्यालेन्टाइन्स डे अर्थात् प्रेमको दिन । पश्चिमा देशहरुले धुमधामका साथ मनाउने यो दिवस आजभोलि नेपालमा पनि त्यति नै लोकप्रिय बन्दै गएको छ । आजको दिन अझ विशेष गरेर युवापुस्ताले रमाइलो गरेर मनाउने गरेका छन् । प्रेमी र प्रेमिकाले आजको दिनलाई माया साटेर मनाउने गर्छन् । आजको दिन काठमाडौँका सपिङ मलहरुमा विशेष कार्यक्रमहरु आयोजना हुन्छन् । हेरौँ केही तस्विरहरुः 


 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.