केन्द्रीय संस्करण

प्रवासी  मञ्च बेल्जियमले माग्यो प्रधानमन्त्री ओलीको राजीनामा

person explore access_timeफागुन १३, २०७७ chat_bubble_outline0

यूरोप/प्रवासी नेपाली एकता मञ्च बेल्जियमले सर्वोच्च अदालतको निर्णयलाई स्वागत गर्दै प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीको तत्काल राजीनामा माग गरेको छ ।

मञ्चका अध्यक्ष जीत लामा र सचिव रमेश कँडेलले बुधबार  संयुक्त प्रेस वक्तव्य जारी गर्दै आम नेपाली जनताको भावना, विधि र तथ्यहरूको आधारमा संविधानको मर्म अनुरुप विघटित प्रतिनिधि सभा पुनःस्थापना गर्ने सर्वोच्च अदालतले गरेको फैसलाको स्वागत गरेको जनाएका छन् ।

विज्ञप्तिमा ‘२०७७ पुष ५ गतेका दिन प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीको सिफारिसमा राष्ट्रपति विद्या भण्डारीले विघटन गरेकी प्रतिनिधि सभालाई ११ फागुन २०७७ का दिन सम्मानित सर्वोच्च अदालतले बदर गर्ने फैसला गरेको छ । यो निर्णयसँग प्रवासी नेपालीहरू खुशी छौं’ भनिएको छ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.