अलग भएका आसिम र हिमान्शी,  कपल तस्बिर समेत गरे डिलिट !

person explore access_timeफागुन १७, २०७७ chat_bubble_outline0

मुम्बई । पञ्जाबी गायिका हिमान्शी खुराना र मोडल आसिम रियाजको प्रेमको सुरुवात ‘बिग बास १३’शोमा भएको थियो । आसिमले राष्ट्रिय टेलिभिजनमार्फत हिमान्शीसँगको प्रेम बाहिर ल्याएका थिए । त्यो समय मानिसहरुलाई दुबैको जोडी मन परेको थियो । उक्त समय कतिपयले भने यो जोडीको सम्बन्ध धेरै टिक्दैन समेत भन्थे ।

तर, शोको अन्तसम्म उनीहरुको सम्बन्ध झन् गहिरो भएको थियो । दुबैले कयौं म्युजिक भिडियोमा समेत एकसाथ काम पनि गरे । केहीदिन पहिले हिमान्शीले हिराको रिंग फलोन्ट गरेको तस्बिर समेत बाहिर आएको थियो । जसलाई देखेर दुबैले विवाह गरेको अनुमान लगाइएको थियो । तर अहिले खबर बाहिर आएको छ । दुबैले एक अर्काेसँग बाटो अलग बनाएका छन् ।

आसिम र हिमान्शीले सामाजिक सञ्जालमा एक अर्काेलाई अनफलो समेत गरेका छन् । यतिमात्र होइन दुबैले इष्टाबाट कपल तस्बिर समेत डिलिट गरेका छन् ।  सामाजिक सञ्जालमा उनीहरु अलग भएको खबरले हल्ला मच्चिएको छ । कयांै मानिस उनीहरुको सम्बन्ध यथावत देख्न भगवानसँग पुकार गरिरहेका छन् ।

आसिमले हिमान्शीलाई ‘बिग बास १३’ को सेटमै प्रपोज गरेका थिए । उस समय उनी एक ब्यक्तिसँग डेट गरिरहेकी थिइन् । हिमान्शीले आमिसका लागि १० बर्ष पुरानो सम्बन्ध छोडेको बताइएको छ ।
 

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।