ad
केन्द्रीय संस्करण

कालिमाटी फलफूल तथा तरकारी बजार व्यवस्थापन समितिको अध्यक्षमा घिमिरे

person explore access_timeफागुन १७, २०७७ chat_bubble_outline0
file photo

काठमाडौं । कालिमाटी फलफूल तथा तरकारी बजार व्यवस्थापन समितिको अध्यक्षमा कृषि मन्त्रालयका प्राविधिक श्रीराम घिमिरे नियुक्त भएका छन् । गत सोमबार बसेको मन्त्रिपरिषदको बैठकले घिमिरेलाई समितिको अध्यक्ष तोक्ने निर्णय गरेको हो । 

सोमबार मन्त्रिपरिषदको निर्णय सुनाउँदै सरकारका प्रवक्ता समेत रहेका सूचना, प्रविधि तथा सञ्चार मन्त्री पार्वत गुरुङले मन्त्रालयका प्राविधिक घिमिरेलाई अध्यक्ष तोक्ने निर्णय भएको जानकारी दिए । अध्यक्ष तोकिएका घिमिरे यसअघि कृषि तथा पशुपन्छी विकास मन्त्रालयका नेपाल कृषि सेवा एग्रो इको एण्ड मार्केटिङ समूहका सहसचिव (प्राविधिक) हुन् ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.