ad
केन्द्रीय संस्करण

सुरक्षित आप्रवासन परियोजनाको समीक्षा कार्यक्रम सम्पन्न

person explore access_timeफागुन १८, २०७७ chat_bubble_outline0

 

सुरक्षित आप्रवासन परियोजना (सामी) नेपालले परियोजनाको अर्धवार्षिक समीक्षा कार्यक्रम सम्पन्न गरेको छ । चितवनमा आयोजित एक कार्यक्रममा परियोजनाले यस अवधिमा गरेका कामहरुको समीक्षा र भावी कार्यक्रमका बारेमा सरोकारवालाहरुसँग गोष्ठीको आयोजना गरेको हो ।

नेपाल र स्वीजरल्याण्ड  सरकार बिचको दुई पक्षीय सम्झौताबाट संचालित यस परियोजना चितवन जिल्लाका चार पालिकामा संचालित रहेको छ । आजको अर्धवार्षिक समीक्षा कार्यक्रममा चितवनको भरतपुर महानगरपालिका, रत्ननगरपालिका, माडी नगरपालिका र इच्छाकामना गाउँपालिकाका मेयर, उपमेयर, गाउँपालिका अध्यक्ष, उपाध्यक्ष, वार्ड अध्यक्षहरू, प्रशासकिय अधिकृतहरु र सरोकारवालाहरुको उपस्थिती रहेको थियो ।

मल्टी डाईमेन्सनल एक्सन फर डेभलपमेन्ट (मेड नेपाल) ले परियोजनाको सहजीकरण गरेको यस कार्यक्रम मेड नेपालका अध्यक्ष बाबुराम आचार्यको अध्यक्षतामा सम्पन्न भएको हो । सोही संस्थाका कार्यकारी निर्देशक मिनराज भण्डारीले स्वागत मन्तब्य राखेका थिए भने हेल्भिटास नेपालकी उमा पौडेलले पनि आफ्नो धारणा राखेकी थिइन् । साथै परियोजनाका कार्यक्रम संयोजक सूर्य प्रसाद पौडेलले कार्यक्रमको प्रगति विवरण प्रस्तुत गरे । माडी नगरपालिकाका उपमेयर ताराकाजी महतो लगायत विभिन्न पालिकाका वार्ड अध्यक्षहरुले पनि कार्यक्रमका बारेमा आ आफ्ना धारणा राखेका थिए ।

समीक्षा कार्यक्रममा अर्धवार्षिक प्रतिबेदन पेश गरिनुका साथै उपस्थित सरोकारवालाहरुबाट सुझाब संकलन गरिएको थियो ।

सुरक्षित आप्रवासन परियोजना (सामी) ले बैदेशिक रोजगारमा जान चाहने, वैदेशिक रोजगारीमा कार्यरत ब्यक्ति र उनीहरुको परिवारलाई सुरक्षित बैदेशिक रोजगार सम्बन्धी सूचनाको पहुँच र अभिमुखीकरण कार्यक्रम सन्चालन गर्दै आईरहेको छ ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.