ad
x

अजय देवगनको कार रोकेर किसानबारे प्रश्न सोध्ने युवक मुम्बई प्रहरीद्वारा पक्राउ

person explore access_timeफागुन १९, २०७७ chat_bubble_outline0

मुम्बईमा कथित रुपमा अभिनेता अजय देवगनको कार रोकेर उनलाई किसान आन्दोलनमाथि प्रश्न सोध्ने एक व्यक्तिलाई पक्राउ गरिएको छ ।


ती व्यक्तिले अजय देवगनले कृषि कानूनको विरोध गरिरहेका किसानको समर्थनमा किन केही गरेनन् भन्ने विषयमा प्रश्न सोधेका थिए ।समाचार एजेन्सी पिटिआईले एक प्रहरी अधिकारीको भनाई उद्धृत गर्दै पक्राउ पर्ने व्यक्ति २८ वर्षका ड्रायभर राजदीप सिंह भएको जानकारी दिएको छ । उनी मूलतः पञ्जाबका निवासी हुन् ।एक प्रहरी अधिकारीले भने, ‘यो घटना मंगलबार बिहान साढे १० बजे भएको हो । सिंहले गोरेगाँवमा फिल्म सिटी बाहिर अजय देवगनको कारलाई रोके र उनले आन्दोलनकारी किसानको समर्थनमा किन बोलिरहनुभएका छैनन् भनेर जान्न चाहे ।’अधिकारीका अनुसार अजय देवगनका अंगरक्षक प्रतीप इन्द्रसेन गौतमले प्रहरीमा ऊजुरी दिएपछि सिंहलाई पक्राउ गरिएको हो ।दिंदोसी थानाका वरिष्ठ इन्स्पेक्टर धर्मेन्द्र कांबलेले पीटीआईसँगको कुराकानीमा सिंहलाई गलत तरिकाले रोकेको, शान्ति भंग गरेको, जानी जानी अपमान गरेको र आपराधिक धम्कीको आरोप लगाइएको छ ।

अकाली दलका नेता मनजिन्दर सिंह सिरसाले यसलाई अन्याय बताएका छन् । उनले अजय देवगनको कार रोक्ने राजदीप सिंह धालीवालको भिडियो ट्वीट गरे । साथै उनले लेखे, ‘राजदीपले आफ्नो असहमति मात्रै व्यक्त गरेका थिए किनभने उनी अजय देवगन किसानको समर्थनमा नआएका कारण उनी असन्तुष्ट थिए । के यो अपराध हो ?’

सोसल मिडियामा सेयर गरिएको भिडियोमा देखिए अनुसार राजदीपले अजय देवगनको कारको अगाडि बसेर भनिरहेका छन्, ‘तिमी पञ्जाबविरुद्ध छौ, तिमी किसानको विरुद्धमा छौ, आखिर तिमीलाई खाना कसरी पच्छ ? थोरै त लाज राख ।’

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।