ad
केन्द्रीय संस्करण

ओली पक्षले भन्यो: प्रचण्ड-माधव पक्षको पत्राचारले मान्यता पाउँदैन

person explore access_timeफागुन २१, २०७७ chat_bubble_outline0

काठमाडौं । नेकपा केपी ओली पक्षका मुख्य सचेतक विशाल भट्टराईले प्रचण्ड–माधव पक्षले संसद सचिवालयलाई लेखेका पत्रप्रति ध्यानकर्षण भएको जनाएका छन् । उनले आज एक विज्ञप्ति जारी गर्र्दै प्रचण्ड–माधव पक्षले फागुण १७ मा संघीय संसद सचिवालयका महासचिवलाई सम्बोधन गरी लेखेको दुई पाने पत्रले मान्यता नपाउने बताएका हुन् । उनले दलको विधान २०७५ बमोजिम दलको नेता केपी शर्मा ओलीनै भएको दाबी गरेका छन् ।

उनले भनेका छन्ः ‘नेपालको संविधान तथा प्रचलित कानुन बमोजिम बाहेक कोही कसैले कुनै गैरसंवैधानिक र गैरकानुनी निर्णय गरिएको पत्राचारको कुनै कानुनी आधार, औचित्य र प्रभाव हुन सक्दैन । प्रचण्ड माधव पक्षले गरेका निर्णयबारे गत १७ गते संघीय संसदका महासचिवलाई पत्र पठाएका थिए । जसमा संसदीय दलका विभिन्न नेतालाई कार्वाही गरिएको उल्लेख थियो ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.