ad
केन्द्रीय संस्करण

नेकपाको एकता जोगाउन अझै प्रयास गर्नुपर्छ : रघुजी पन्त

person explore access_timeफागुन २४, २०७७ chat_bubble_outline0

काठमाडौं । प्रचण्ड–माधव नेपाल पक्षका स्थायी समिति सदस्य रघुजी पन्तले अझैपनि नेकपा एकता जोगाउन सकिन्छ भने नेताहरुले त्यो प्रयास गर्नुपर्ने बताएका छन् । 

पेरिसडाँडामा जारी स्थायी समिति बैठकमा आफू लगायत अन्य नेताहरुले पनि सकभर देशको विकास र सम्मृद्धिका लागि तत्कालीन एमाले र माओवादी केन्द्रबीच एकता भएको भन्दै शीर्ष नेताहरुले त्यस्तो पहल गर्नुपर्ने धारणा राखेको पन्तले जानकारी दिए । 
‘खासगरी सर्वोच्चको फैसला राजनीतिक प्रकृतिको भयो कि भन्नेमा बढि चर्चा भयो’, उनले भने, ‘नेकपा एकता जोगाउन सकिन्छ भने त्यसका लागि प्रचण्ड र केपी ओलीले फेरि प्रयास गर्नुपर्छ भनेर मैले कुरा राखे । अरु साथिहरुले पनि त्यस्तै किसिमको धारणा राखेका छन् । बैठक जारी छ ।’

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.