केन्द्रीय संस्करण

हर्मन बावेजाको एक गल्तीले टुटेको थियो प्रियंका चोपडाको दिल, नायक आफैंले गरेका थिए खुलासा

person explore access_timeचैत १०, २०७७ chat_bubble_outline0

बलिउडका केही फिल्ममा अभिनय गरेका अभिनेता हरमन बावेजाको हालै धुमधामसँग विवाह भएको छ । फिल्म स्टार हरमन बावेजाले साशा रामचंदानीसँग विवाह गरेका छन् ।

नायक हरम बावेजा कुनै बेला आफ्ना लुक्सका लागि चिनिन्थे । उनको तुलना सधैं नायक ऋतिक रोशनसँग हुन्थ्यो । यी नायक कुनै बेला प्रियंका चोपडासँगको प्रेममा थिए । तर उनीहरुको सम्बन्ध चाँडै नै टुट्यो । सम्बन्ध टुट्नुको कारण हरमन आफैंले खुलासा गरेका छन् ।

प्रियंका चोपडासँग हरमन बावेजाले आफ्नो फिल्मी करियरको सुरुवात गरेका थिए । त्यसपछि नै उनीहरुबीच प्रेम सम्बन्ध बढ्यो । हरमन बावेजा र प्रियंका चोपडाको पहिलो भेट फिल्मको सेटमा भएको थियो । त्यतिबेला उनीहरु ‘लव स्टोरी २०५०’ का लागि सँगै अभिनय गरेका थिए ।

फिल्मको सुटिङ सुरु हुँदा उनीहरुको प्रेमको टुसा पलाएको थियो र फिल्मको रिलिज पछि दुई बीच तनाव सुरु भएको थियो ।

के हरमन बावेजाको फ्लप करियर बनेको थियो कारण ?

हरमन बावेजाले एक अन्तरवार्तामा आफ्नो करियरका कारण आफूले आफ्नो सम्बन्धमा ध्यान दिन नसकेको स्वीकार गरेका थिए ।

हरमन बावेजा र प्रियंका चोपडाको ब्रेकअपपछि नायकाले एक अन्तरवार्तामा भनेका थिए, ‘म आफैंलाई दोषी मान्छु । उनले मसँग समय मागिरहन्थिन् र त्यो मैले दिन सकिनँ । दुई फ्लप फिल्मपछि म निकै दबाबमा थिएँ । ममाथि तेस्रो फिल्मको दबाब थियो । म यो प्रोजेक्टसँग असाध्यै जोडिएको थिएँ ।’ यद्यपि, उनको तेस्रो फिल्म ‘वाट्स योर राशि’ पनि चल्न सकेन ।

ब्रेकअप पछि यी दुईको भेट क्यानडामा एक अवार्ड कार्यक्रममा भएको थियो । यहाँ यी दुईले पुराना कुरा बिर्सेर एक अर्कालाई अँगालो हाले र दोस्तीको हात अघि बढाए ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.