गर्जियस लुक्समा नेहा कक्कड

person explore access_timeचैत २२, २०७७ chat_bubble_outline0

मुम्बई । बलिउड गायिका नेहा कक्कड आफ्नो गायनको अलवा लुक्सको कारणले पनि हमेसा चर्चामा छाउने गर्छिन् । सामाजिक सञ्जालमा पनि निकै सक्रिय रहने उनी फ्यानका साथ तस्बिर तथा भिडियो शेयर गरिरहन्छिन् ।
हालै नेहाले केही नयाँ तस्बिर शेयर गरेकी छन् । जुन निकै रुचाइएको छ । तस्बिरमा नेहा स्टेज फरफर्म गर्दै गरेको देखिएकी छन् । सो क्रममा उनले कालो गाउन लगाएकी छन् । मिनिमल मेकअप र ओपन हेयर्समा उनको लुक्स कम्पलिट देख्न सकिन्छ ।

गायिका यो लुक्समा गर्जियस देखिएकी छन् । नेहाको यो तस्बिरलाई फ्यानले माया वर्षाएर तारिफ समेत गरिरहेका छन् ।  कामको कुरो गर्ने हो भने नेहा अहिले ‘इन्डियन आइडल १२’ मा जर्जको भूमिका निर्वाह गरिरहेकी छन् । हालै उनको गीत ‘मरजानिया’ रिलिज भएको छ । जसमा बिग बास १४ विजेता रुबिना दिलाइक र उनका पति अभिनव शुक्ला देखिएका छन् ।
 

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।