केन्द्रीय संस्करण

एमबाप्पे चम्किँदा बायर्न पराजित

person explore access_timeचैत २६, २०७७ chat_bubble_outline0

 

युरोपेली च्याम्पियन्स लिग फुटबलअन्तर्गत क्वाटरफाइनलको पहिलो लेगमा पेरिस सेन्ट जर्मेन (पीएसजी) ले बार्यन म्युनिखलाई उसैको घरेलु मैदानमा ३–२ ले हराएको छ । 

खेलको दोस्रो मिनेटमै एरिक चोपो मोटिङले बार्यनलाई अग्रता दिलाएका थिए । तर, किलियान एमबाप्पेले लगत्तै (तेस्रो मिनेटमा) पीएसजीलाई बराबरीमा फर्काए । २८ औं मिनेटमा मार्किन्होस्ले गोल गर्दै पीएसजीलाई अग्रता दिलाए । तर, थोमस मुलरले ६० औं मिनेटमा बराबरी गोल फर्काएर घरेलु टोलीको आशा जिवित राखेका थिए । 

६८ औं मिनेटमा एमबाप्पेको गोलसँगै बार्यन ३–२ ले पछि प¥यो । अब दुुई क्लबबीच पीएसजीको मैदानमा दोस्रो साता खेल हुनेछ । यी दुुई क्लब गत सिजन च्याम्पियन्स लिगको फाइनलमा भिडेका थिए, पोर्चुगलको लिस्बनस्थित रंगशालामा भएको फाइनलमा पीएसजीलाई १–० ले हराएर जर्मन क्लब बार्यनले छैटौंपटक उपाधि जितेको थियो । 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.