कंगना रनौतको दाबीः अक्षय कुमारले गरेका थिए गोप्य फोन

person explore access_timeचैत २६, २०७७ chat_bubble_outline0

कंगना रनौतको फिल्म थलाइवीको ट्रेलर केही दिन अघि रिलिज भएको थियो । फिल्मको ट्रेलरले अत्यधिक तारिफ बटुल्यो । कंगना जो धेरैजसो आफ्नो बयानका कारण चर्चामा आइरहन्छिन्, उनले हालै सोसल मिडियामा अक्षय कुमारले पनि उनको फिल्मको तारिफ गरेको तर मुभी माफियाको डरले खुल्ला रुपमा यसबारे बोल्न नसकेको बताएकी छिन् ।

वास्तवमा कंगनाले एक ट्वीटको जवाफ दिँदै लेखिन्, ‘बलिउडमा धेरै नै शत्रुता मोल्ने मान्छेहरु छन् । यदि उनीहरुले मेरो तारिफ पनि गर्छन् भने उनीहरु समस्यामा आउन सक्छन् । मैले कति सिक्रेट कल्स र मेसेज पाएको छु । यहाँसम्म कि ठूला स्टार जस्तै अक्षय कुमारले पनि मेरो फिल्म थलाइवीको ट्रेलरको तारिफ गरे । तर आलिया भट्ट र दीपिका पादुकोणको फिल्मलाई झैं उनले मेरो फिल्मलाई खुल्ला रुपमा तारिफ गर्न सक्दैनन् । मुभी माफियाको डर ।’

अब कंगनाको यो दाबी कति साँचो हो, यो कि त अक्षय कुमार कि कंगना आफैंलाई थाहा होला ।

चली चली गीतका लागि सोसल मिडियामा छाइन्ः

हालै थलाइवीको पहिलो गीत चली चली रिलिज भयो जसमा जयललिताको त्यो दिनको झलक देखियो जब उनले हिन्दी सिनेमामा आफ्नो कदम राखेकी थिइन् । चली चली गीतमा कंगनाले सुरुमा आफ्नो बोल्ड अन्दाज देखाउँछिन् र त्यसपछि उनी रेट्रो लुकमा देखिन्छिन् । यो गीतमा कंगनाले जसरी जयललिताको युवावस्था देखाउने कोसिस गरेकी छिन्, त्यो प्रशंसकलाई निकै मनपर्‍यो । यतिमात्रै होइन यो गीतपछि सोसल मिडियामा एउटा चुनौती चलिरहेको छ जसमा थुप्रै मानिसहरुले डान्स गरिरहेका छन् ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।