केन्द्रीय संस्करण

‘महाभारत’ का इन्द्रको ७४ वर्षमा कोरोनाले लियो ज्यान

person explore access_timeचैत २८, २०७७ chat_bubble_outline0

बीआर चोपडाको ‘महाभारत’ मा इन्द्र देवको भूमिकामा देखिएका अभिनेता सतिश कौलको निधन भएको छ । उनी ७४ वर्षका थिए र कोभिड–१९ द्वारा संक्रमित थिए ।

उनको निधनको खबर उनकी बहिनी सुष्माले पुष्टि गरेकी हुन् । एक भारतीय सञ्चार माध्यमसँगको कुराकानीमा सुष्माले भनिन्, ‘उनी पाँच दिनदेखि लुधियानामा थिए । उनलाई ज्वरो आएको थियो । यद्यपि, कोरोना संक्रमण देखिएला भनेर उनी परीक्षण गर्न डराइरहेका िथए । तीन दिन अघि उनको स्थिति खराब भएपछि केयर टेकरले उनलाई अस्पताल भर्ना गराए । उनको कोभिड परीक्षण गर्दा पोजेटिभ रिपोर्ट आएको थियो । तर उनको स्वास्थ्य स्थिति सुधारोन्मुख थियो । ’

बिहान ठिक छु भने, त्यसपछि निधनको खबरः

सुष्माले थपिन्, ‘मैले बिहान मात्रै उनीसँग कुरा गरेको थिएँ, उनले सबैकुरा राम्रो भएको बताएका थिए । त्यसको केही घण्टापछि मलाई उनको निधन भएको भन्ने खबर आयो । ’

अघिल्लो वर्ष एक कुराकानीमा सतिशले आफ्नो नाजुक आर्थिक स्थितिबारे जानकारी दिएका थिए । ३ सय भन्दा बढी पञ्जाबी र हिन्दी फिल्मका अभिनेता रहेका सतिशले लकडाउनले स्थिति खराब पारिदिएको बताएका थिए । यद्यपि, उनले वृद्धाश्रममा बसेको खबरको भने खण्डन गरेका थिए ।

करिब साढे दुई वर्ष अस्पतालको बेडमा रहेः

सतिशले टिभीमा महाभारतबाहेक विक्रम और बेतालका साथै ठूलो पर्दामा प्यार तो होना ही था र आन्टी नम्बर वानजस्ता फिल्ममा काम गरेका थिए । मुम्बईबाट पञ्जाब गएपछि सन् २०११ मा उनले एक्टिङ स्कूल खोलेको पनि बताइन्छ । तर उनी यसमा सफल हुन सकेनन् । सतिशले एक कुराकानीमा भनेका थिए, ‘मैले पछि जति पनि काम गरेँ, त्यो सन् २०१५ मा मेरो कम्मरको हड्डी भाँच्चिएपछि प्रभावित भयो । करिब साढे दुई वर्षसम्म म अस्पतालको बेडमा रहेँ ।’

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.