ad
केन्द्रीय संस्करण

प्रहरीसँगको मुद्दा मिलाइदिन्छु भन्ने लेखनदास पक्राउ

person explore access_timeचैत २९, २०७७ chat_bubble_outline0

काठमाडौं । जिल्ला प्रहरी कार्यालय मकवानपुरमा दर्ता भएको मुद्दा मिलाइदिन्छु भनेर पैसा माग्ने लेखनदासलाई प्रहरीले पक्राउ गरेको छ । हेटौंडा उप–महानगरपालिका– १ घर भएका ३० वर्षीय संजोग लामालाई पक्राउ गरिएको जिल्ला प्रहरी कार्यालय मकवानपुरका प्रवक्ता (डिएसपी) जयश्वर रिमालले रातोपाटीलाई बताए ।

संजोग लेखनदास हुन् । प्रहरी कार्यालयमा दर्ता गरिने निवेदन र जाहेरी लेख्ने ब्यवसाय गर्दै आएका उनले एकजना पीडितसँग ४० हजार रकम लिएको प्रहरीको अनुसन्धानबाट थाहा भएको छ । काम नभएपछि उनले सो रकम फिर्ता गरेको बताइएको छ ।

‘प्रहरीसँगको सवै काम मिलाउँछु भनेर पैसा मागेको गुनासो आएपछि उनलाई पक्रेका हौं’ डिएसपी रिमालले भने– ‘उनीबारे अनुसन्धान गरिरहेका छौं ।’

 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.