ad
x

लण्डनमा आयोजित बाफ्टा फिल्म अवार्डको रेड कार्पेटमा प्रियंकाको ‘रेड हट लुक’

person explore access_timeचैत ३०, २०७७ chat_bubble_outline0

आइतबार लस एन्जेल्स र लण्डनमा ब्रिटिश एकेडेमी फिल्म अवार्ड –२०२१ आयोजना गरियो ।


 लण्डनमा आयोजित अवार्ड कार्यक्रममा ३८ वर्षे बलिउड नायिकाको रेड हट अवतार देख्न पाइयो । उक्त कार्यक्रममा प्रियंका चोपडाले रातो इम्ब्रोइडरी गरिएको ज्याकेट र ट्राउजर लगाएकी थिइन् ।प्रियंकाको उक्त लुक कार्यक्रमको थिमसँग ठिक मेल खान्थ्यो । यसपटक कार्यक्रमको थिम ‘सिलौटेज एण्ड स्टाइल्स’ राखिएको थियो ।उक्त कार्यक्रममा रेने जेलवेगर, फोबी डिभेनर, एना केन्ड्रीकको लुक विशेष चर्चामा रहे ।बेलायतमा आयोजित कार्यक्रममा द डुक अफ केम्ब्रिज, राजकुमार विलियम्स पनि उपस्थित हुने कार्यक्रम थियो । तर द डुक अफ एडिनबर्ग, राजकुमार फिलिप तथा विलियम्सका हजुरबुवाको निधन पछि उनी कार्यक्रममा उपस्थित भएनन् । राजकुमार विलियम्स बाफ्टाका अध्यक्षसमेत हुन् । उनले भिडियोमार्फत् एक भाषण दिनुपर्ने कार्यक्रम थियो ।द डुक अफ एडिनबर्ग ९९ वर्षको उमेरमा विन्डसर क्यासलमा गत शुक्रबार निधन भयो । उनी बाफ्टाका पहिलो अध्यक्ष थिए । उनी सन् १९५९ देखि १९६५ सम्म बाफ्टासँग आबद्ध भए । 

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।