केन्द्रीय संस्करण

हावाहुरीले रुख ढल्दा च्यापिएर एकजना गम्भीर घाइते

person explore access_timeचैत ३१, २०७७ chat_bubble_outline0

पोखरा । पोखरामा मध्यान्ह वर्षासहित चलेको हावाहुरीले रुख ढल्दा एक जना घाइते भएका छन् । मंगलबार साँझ ४ बजेपछि चलेको हावाहुरीले फूलबारीस्थित आर्मी ब्यारेकको गेट नजिकको रुख ढल्दा च्यापिएर धनबहादुर लामा घाइते भएका हुन् । 

घाइते भएका पोखरा १२ चापापानीका ५१ वर्षीय लामाको रानीपौवास्थित मेडिसिटी अस्पतालमा उपचार भइरहेको कास्की प्रहरी प्रवक्ता सुवास हमालले जानकारी दिए ।  उनको टाउको र छातीमा गम्भीर चोट लागेपनि खतरामुक्त रहेको डिएसपी हमालले बताए । रुख ढल्दा त्यस ठाउँमा आधा दर्जन सवारी साधनमा क्षति पुगेको छ । रुख ढलेपछि लामो समय महेन्द्र पुल रानीपौवा सडक अवरुद्ध भएको थियो । 

नेपाली सेना र नेपाल प्रहरीले ढलेको रुख पन्छाएर सडक सुचारु गरेको थियो । हावाहुरी र चट्याङका कारण पोखरामा करिब ५ घण्टा विद्युत सेवा अवरुद्ध बनेको थियो । साँझ ४ बजेदेखि अवरुद्ध विद्युत सेवा राती साढे आठ बजे मात्र आएको थियो । लामो समयसम्म विद्युत सेवा अवरुद्ध हुँदा कास्की प्रहरीका सञ्चार सेवा पनि अवरुद्ध भएको प्रवक्ता हमालले जानकारी दिए । राती ८ बजेपछि भने सञ्चार सेवा सुचारु भएको छ । 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.