केन्द्रीय संस्करण

केकेआरको लज्जास्पद हारपछि निराश भए शाहरुख खानः ट्वीटरमा प्रशंसकसँग माफी मागे

person explore access_timeबैशाख १, २०७८ chat_bubble_outline0

बलिउड सुपरस्टार शाहरुख खान फिल्म इन्डष्ट्रिका त ‘बादशाह’ त हुन् नै उनको क्रिकेटमा पनि विशेष रुची छ । यसैकारण उनी आइपीएलको टीम केकेआरका सह मालिक हुन् । हालै केकेआरले चेन्नईमा मुम्बई इन्डियन्ससँग एक खेल खेल्यो । जसमा केकेआरले हार व्यवहोर्नुपर्‍यो । यसै हारपछि केकेआरका प्रशंसक उनीसँग निकै रिसाएको देख्न सकिन्छ । प्रशंसक रिसाएको देखेपछि शाहरुख खानले केकेआरको हारका लागि एउटा ट्वीट गरेर माफी मागेका छन् ।

 

शाहरुखले मागे प्रशंसकसँग माफीः

केकेआरको यो हारपछि टिमका सह–मालिक शाहरुखले एक ट्वीट गरे । जसमा उनले प्रशंसकसँग माफी मागे । शाहरुखले यो ट्वीटमा लेखे, ‘निराशाजनक प्रदर्शन, कम शब्दमा भन्नेछु, सबै कोलकाता नाइट राइडर्स प्रशंसकसँग माफी चाहन्छु ।’

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.