ad

गाँजा ओसार-पसारमा बालकको प्रयोग

person explore access_timeबैशाख २, २०७८ chat_bubble_outline0

काठमाडौं । गाँजा कारोबारीले बालकको प्रयोग गरेर गाँजा ओसार–पसार गर्ने गरेको थाहा भएको छ । पर्साको वीरगञ्जस्थित शंकराचार्य गेटबाट प्रहरीले १४ वर्षीय बालकलाई गाँजा सहित पक्राउ गरेको छ । बिहिबार विहान कम्मरमा गाँजा बाँधेर वीरगञ्जबाट भारततर्फ जाँदै गरेको अवस्थामा बालकलाई पक्राउ गरिएको पर्साका एसपी बेलबहादुर पाण्डेले रातोपाटीलाई बताए ।


प्रहरी चौकी ईनर्वाबाट खटिएको टोलीले उनको साथबाट २ केजी गाँजा बरामद गरेको छ । बालकले अरुको गाँजा भारत पु¥याउन लागेको बयान दिएका छन् । उनलाई लागुऔषध नियन्त्रण ऐनअनुसार कारवाही गरिने एसपी पाण्डेले बताए ।बाराको जितपुर सिमरा उप महानगरपालिका–३ घर भएका बालक टेम्पोबाट ओर्लेर नेपाल–भारत सिमानाको मितेरी पुल हँुदै रक्सौलतर्फ गाँजा बोकेर जाँदै थिए । कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।