संविधानको पुनरावलोकन जरुरी छ : मन्त्री साह

person explore access_timeबैशाख १०, २०७८ chat_bubble_outline0

सहरी विकास मन्त्री प्रभु साहले वर्तमान संविधान अपुरो रहेकाले नै देश अहिले बिभिन्न संकटमा परिरहेको बताएका छन् । गृहजिल्ला रौतहटको गरुडा नगरपालिका अन्तरगत शिलान्यास समारोहलाई सम्बोधन गर्दै मन्त्री साहले त्रुटिपूर्ण संविधान रहेकै कारण अहिले जनताबाट हारिसकेका बहिष्कृत भएका नेता भनाउँदाले जनताको मतबाट निर्वाचित जनप्रतिनिधिलाई स्पष्टीकरण सोध्ने र कारवाहीको नाममा गलत कृयाकलाप गरिरहेको बताएका हुन् । वर्तमान संविधानको पुनरावलोकन जरुरी रहेकाले सबै नेपाली एकपटक अग्रसरता देखाउनु पर्ने साहले अनुरोध गरे । 

मन्त्री साहले गरुडा नगरपालिका अन्तरगत बिभिन्न स्थानमा सडक लगायत पूर्वाधारको शिलान्यास गरेका छन् । सघन सहरी तथा भवन डिभिजन वीरगंजका प्रमुख दिलिप कुमार सिंहले गरुडा नगरपालिका अन्तरगत कालोपत्रे,ढलान,लगायत २० करोड लागतको झण्डै एक दर्जन आयोजनाको शिलान्यास भएको बताए ।

मन्त्री साहले भने, ‘प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीको नारा सुखी नेपाली समृद्ध नेपाल साकार पार्न रौतहटमा मात्र नभइ समग्र प्रदेश र देशमै विकासले गति लिएको छ ।’

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।