केन्द्रीय संस्करण

रियल हारेपछि हाजार्ड हाँसे, सामाजिक सञ्जालमा समर्थक आक्रोशित

person explore access_timeबैशाख २३, २०७८ chat_bubble_outline0

युरोपेली च्याम्पियन्स लिग फुटबल प्रतियोगितामा रियल म्याड्रिडलाई हराउँदै चेल्सीले फाइनल यात्रा तय ग-यो । पहिलो लेगमा १–१ गोलको बराबरी खेलेको चेल्सीले घरेलु मैदान स्ट्याम्फर्ड ब्रिजमा २–० को जीत निकाल्यो ।
इडेन हाजार्ड रियलका स्टार खेलाडी हुन् । तर, उनले टोलीको उद्धार गर्न सकेनन् । बरु, खेल सकिएपछि चेल्सीका आफ्ना केही पूर्व सहकर्मीहरुसँग उनी जोक गर्दैै, हाँस्दै गरेको अवस्थामा देखिए । उनले विजयी भएका पूर्व सहकर्मीहरुलाई बधाई दिँदै गरेको भिडियो टेलिभिजनको क्यामेराले देखाएको थियो, यस क्रममा उनी ठट्टा गर्दै थिए । 

यो दृश्य म्याड्रिडका लागि राम्रो होइन । रियल म्याड्रिड समर्थकहरुले यही कारण सामाजिक सञ्जालमा आक्रोश पोखेका छन् । बेल्जियमका हाजार्डले २०१९ मा रियल आउनुअघि ७ वर्ष चेल्सीमा बिताएका थिए । उनले यस अवधिमा क्लबका तर्फबाट २ सय ४५ खेलमा ८५ गोल गरेका थिए । रियल आएयता चोटका कारण निकै कम खेलमा मात्रै हाजार्डले खेलेका छन् । उनले २७ खेलमा केवल ३ गोल गरेका छन् । 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.