केन्द्रीय संस्करण

हेटौंडा अस्पतालमा थप एक कोरोना संक्रमितको मृत्यु

person explore access_timeबैशाख २३, २०७८ chat_bubble_outline0

मकवानपुर । मकवानपुरमा कोरोना संक्रमणका कारण बिहिबार थप एक जनाको मृत्यु भएको छ । मदन भण्डारी स्वास्थ्य विज्ञान प्रतिष्ठान हेटौंडा अस्पतालको कोभिड वाडमा उपचाररत एक पुरुषको मृत्यु भएको अस्पतालले जनाएको छ ।

रौतहट चन्द्रनिगाहपुर घर भएका वर्ष ३८ का पुरुषको उपचारका क्रममा कोभिड वाडको एचडियूमा मुत्यु भएको हेटौंडा अस्पतालका कोभिड फोकल पर्सन डा.सागर काफ्लेले जानकारी दिए । डा.काफ्लेका अनुसार, मृतक पुरुषको बिहिबार साँझ ६ः२० बजेको समयमा मृत्यु भएको हो । गत बैशाख १९ गते ज्वरो र रुघाखोकी लागेपछि उपचारका लागि हेटौंडा आएका उनलाई २० गते कोरोना पुष्टि भएको थियो ।  कोरोना संक्रमण पुष्टि भएलगत्तै कोभिड वाडमा राखेर उनको उपचार सुरु गरिएको र सोही क्रममा उनलाई निमोनिया पनि देखिएको थियो ।

बिहीबार  साँझ स्वासप्रश्वासमा समस्या आएपछि उनलाई उच्च मात्रामा अक्सिजनको सहायता दिइएको उनको उपचारमा खटिएकी डा.सुजता पन्तले बताइन् । मृतक पुरुषमा अन्य कुनै पनि रोगको संक्रमण नभएको डा.पन्तले बताइन् ।
योसँगै हेटौंडा अस्पतालमा उपचारको क्रममा मृत्यु हुनेको कोरोना संक्रमितको संख्या ७ पुगेको छ ।

यसअघि हेटौंडाका ५५ बर्षीय पुरुष र बारा अमलेखगन्जका ४६ वर्षीय पुरुष र महोत्तरी जलेश्वरकी ५० बर्षीया महिला र हेटौंडा–६ की ४१ वर्षीय महिला र बारा अमलेखगन्जका ५९ वर्षीय पुरुष र मकवानपुरगढी गाउँपालिकाका ६८ वर्षीय पुरुषको उपचारको क्रममा मृत्यु भइसकेको छ ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.