केन्द्रीय संस्करण

‘सामिप्यता’ मा प्रथम र नेहाको रोमान्स

person explore access_timeबैशाख २३, २०७८ chat_bubble_outline0

काठमाडौँ । अभिनेता तथा मोडल प्रथम क्षेत्री र नेहा गुरुङ अभिनित म्युजिक भिडियो ‘सामिप्यता’ सार्वजनिक भएको छ । भिडियोमा प्रथम र नेहाले निकै आकर्षक रोमान्स गरेका छन् । गायिका प्रविशा अधिकारी र सुभाष पुरीको सुमधुर स्वर रहेको गीतमा आवाज रहेको छ । टिआर गौडेल र दीपक आइडीको शब्द रहेको गीतमा दीपक आइडीकै संगीत रहेको छ ।

लन्डन निवासी फत्ता थापा निर्माता रहेको गीतको भिडियो प्रथमले नै निर्देशन गरेका हुन् । संख्यात्मक भन्दा गुणात्मक भिडियो निर्देशन गर्दै आएका प्रथमको यो भिडियोमा उत्सव दाहालको छायाँकन, सिलन लम्सालको सम्पादन रहेको छ ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.