केन्द्रीय संस्करण

मकवानपुरमा १ सय १४ जनामा कोरोना संक्रमण पुष्टि

person explore access_timeबैशाख २४, २०७८ chat_bubble_outline0

मकवानपुर । मकवानपुरमा आज शुक्रबार थप १ सय १४ जनामा कोरोना भाइरस (कोभिड–१९) को संक्रमण पुष्टि भएको छ ।  कूल १ सय ७४ जनाको स्वाब संकलन गरी कोरोना परीक्षण गर्दा मकवानपुरका १ सय १३ र बाहिरी जिल्लाका १ जनामा संक्रमण पुष्टि भएको हेटौँडा उपमहानगरपालिकाका जनस्वास्थ्य निरीक्षक भोला चौलागाईंले जानकारी दिएका छन् । 

संक्रमण पुष्टि हुनेमा ५३ जना महिला र ६१ जना पुरुष रहेका छन् । त्यस्तै हेटौँडा उपमहानगरपालिकामा सबैभन्दा धेरै १ सय ११ जना संक्रमित फेला परेका छन् ।  वडागत रुपमा हेटौँडा–४ का १४ जना महिला र १४ जना पुरुष गरी २८ जनामा संक्रमण पुष्टि भएको छ । 

हेटौँडा–९ का १८ जना, हेटौँडा–५ का १५ जना, हेटौँडा–२ का १३ जना, हेटौँडा–८ का ७ जना, हेटौँडा–१ र ११ का ५÷५ जना, हेटौँडा ६ का ३ जना,  हेटौँडा–७,१२,१३,१४ र १५ का १÷१ जनामा संक्रमण पुष्टि भएको हो । त्यस्तै थाहा नगरपालिकाको २ जना र हेटौंडाकै एक जना वडा खुल्न नसकेका व्यक्तिमा कोरोना पुष्टि भएको हो ।  पछिल्लो २४ घण्टामा मकवानपुरमा कोरोना संक्रमण दर ६५ प्रतिशत रहेको जनाइएको छ ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.