केन्द्रीय संस्करण

काठमाडौँ महानगरपालिका–३ मा कन्ट्याक्ट ट्रेसिङ गर्दै कोरोना परीक्षण (तस्बिरमा हेर्नुहोस्)

person explore access_timeबैशाख २४, २०७८ chat_bubble_outline0

काठमाडौंमा कोरोनाको संक्रमण ह्वात्तै बढेपनि पर्याप्त परीक्षण नहुँदा संक्रमितको यकिन संख्या पहिचान गर्न मुस्किल छ । यस्तो अवस्थामा काठमाडौं महानगरपालिका वडा नम्बर ३ ले भने परीक्षण र संक्रमित पहिचान कार्यलाई प्राथमिकतामा राखेको छ ।  शुक्रबार काठमाडौं महानगर– ३ ले गरेको कार्यक्रममा सहभागी भएर स्थानीयले कोरोना परीक्षण गराएका छन् । ‘संक्रमित व्यक्तिको परिवार र संक्रमितसँगको क्लोज कन्ट्याक्टमा आएकाहरु अहिले परीक्षणका लागि यहाँ आइरहनु भएको छ,’ स्थानीय डाक्टर सुम्निमा पाठकले भनिन्, ‘हामीले काठमाडौं महानगरसँग समन्वय गरेर वडा कार्यालयमै परीक्षणको काम गरिरहेका छौँ ।’

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.