केन्द्रीय संस्करण

लहानको दुर्गा मन्दिर क्षेत्रको सुनचाँदी बजार अनिश्चितकालका लागि सिल

person explore access_timeबैशाख २८, २०७८ chat_bubble_outline0


सिरहा  । जिल्लाको लहान नगरपालिका ७ दुर्गा मन्दिर क्षेत्रमा अवस्थित सुनचाँदी बजार अनिश्चितकालका लागि सिल गरिएको छ। एकै परिवारका ४ जनामा कोरोना पुष्टि भएपछि आजदेखि बजार क्षेत्र अनिश्चितकालका लागि सिल गरिएको  हो ।  

लहान नगरपालिका ७ का वडाअध्यक्ष राकेश रोशन गुप्ताले सुनचाँदी व्यवसाय गर्दै आएका एकै परिवारका ४ जनामा सोमबार कोरोना पुष्टि भएपछि बजार क्षेत्र सिल गरिएको बताए । लहान ७ मा पर्ने पुरानो बजारको दुर्गा मन्दिर क्षेत्रदेखि  शिव चोकमा अवस्थित एलईडी एरियासम्म अर्को सूचना प्रकाशित नहुन्जेल सम्मका लागि सिल गरिएको वडा अध्यक्ष गुप्ताले बताए।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.