केन्द्रीय संस्करण

ला–लिगा जित्ने बार्सिलोनाको अभियान कमजोर

person explore access_timeबैशाख २९, २०७८ chat_bubble_outline0

लेभान्टेसँग ३–३ गोलको बराबरीमा रोकिएपछि स्पेनिस लालिगाजित्ने बार्सिलोनाको अभियान कमजोर बनेको छ । लेभान्टेले सुरुवातदेखि नै घरेलु मैदानमा बार्सिलोनामाथि दबाब सिर्जना गरेको थियो र अन्तत अंक खोस्न सफल पनि रह्यो । बार्साबाट कप्तान लियोनेल मेस्सी, पेड्री र औसमाने डेम्वेलेले गोल गरे भने  लेभान्टे कागोन्जालो मेलेरो, जोस लुइस मोरालेस र सर्जियो लिओनले गोल फर्काए ।

बराबरीपछि बार्सिलोनाले ३६ खेलबाट ७६ अंकजोडेको छ । ३५ खेल खेलेको एथलेटिको म्याड्रिड ७७अंकसहित लिगको शीर्ष स्थानमा छ । त्यस्तै, ३५ खेल खेलेको रियल म्याड्रिड ७५ अंकसहित तेस्रो स्थानमा छ । बार्सिलोनासँग अंक खोसेको लेभान्टे ४० अंकजोड्दै लिगको १३ औं स्थानमा उक्लिएको छ । 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.