केन्द्रीय संस्करण

अनुपम खेरले भने, ‘गंगामा बगिरहेको शवले कसलाई असर नगर्ला ?’

person explore access_timeबैशाख ३०, २०७८ chat_bubble_outline0

अभिनेता अनुपम खेरले धेरैजसो भारतीय प्रधानमन्त्री नरेन्द्र मोदीको प्रशंसा गरिरहन्छन् । उनले हरेक मोर्चामा भाजपाको बचाउ पनि गर्ने गर्छन् । उनकी श्रीमती किरण खेर चंढीगढबाट भाजपाकी लोकसभा सांसद पनि हुन् ।

तर बुधबार अनुपम खेरले एनडीटीभीलाई दिएको अन्तरवार्तामा कोभिड संकटमा सरकार चिप्लिएको बताएका छन् । अनुपमले सरकार जवाफदेही हुनुपर्ने बताएका छन् ।

अनुपम खेरले भने, ‘कतै न कतै यो चिप्लिएको छ... सायद त्यो समय आइसकेको छ, उनीहरुले बुझ्नुपर्ने बेला भएको छ कि आफ्नो छवि सुधार्नुभन्दा मानिसहरुको जीवन बचाउनु महत्वपूर्ण छ । मेरो मान्यता यो छ कि थुप्रै मामिलामा सरकारको आलोचना सही छ ।’

‘सरकारलाई मानिसहरुले नै छानेको हो र उसले गर्नैपर्छ । मलाई लाग्छ कि जो अमानवीय छन्, उनीहरु गंगामा बगिरहेको शवबाट प्रभावित हुँदैनन् । तर आफ्नो फाइदाका लागि अन्य पार्टीले यो कुराको प्रयोग गर्नु पनि ठिक होइन । हामीले जनताको रुपमा रिस पोख्नुपर्छ ताकि जे भइरहेको छ, त्यसका लागि सरकार जिम्मेवार बनोस् ।’

 


प्रधानमन्त्री नरेन्द्र मोदीको विषयमा अनुपम खेरको यो परिवर्तित धारणा निकै अचम्मित पारिदिने किसिमको छ । दुई हप्ता अघि मात्रै उनले मोदीको आलोचना गरिएको ट्वीटको प्रतिक्रियामा लेखेका थिए, ‘आउन त मोदी नै आउँछन् ।’ अनुपम खेरको यो टिप्पणीको ट्वीटरमा निकै आलोचना भएको थियो ।

भारतमा कोरोनाको दोस्रो लहर घातक र त्रासदीयुक्त साबित भएको छ । भारतको स्वास्थ्य सेवा पूर्ण रुपमा ठप्प भएको छ र आधारभूत आवश्यकताका लागि अस्पताल जुधिरहेको छ ।

यस्तोमा अनुपम खेरले अन्य सेलिब्रिटसँग मिलेर मद्दत पुर्‍याउने काम सुरु गरेका छन् । अनुपम खेरले ‘हिल इन्डिया’ अभियान सुरु गरेका छन् । यसमार्फत् उनले भेन्टिलेटर र अक्सिजन कन्सेन्ट्रेटर्स प्रदान गर्दै आएका छन् ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.