केन्द्रीय संस्करण
राजनीति

सिंहदरबारमा ओलीलाई कुर्दै माधव पक्षका नेताहरु

person explore access_timeबैशाख ३१, २०७८ chat_bubble_outline0

काठमाडौं । पार्टी विवादबारे छलफल गर्न एमाले नेताहरु सिंहदरबार पुगेका छन् । छलफलका लागि ६ बजेको समय तय भएकाले सो समयमा माधव पक्षका नेताहरु बैठकस्थल सिंहदरबारस्थित प्रधानमन्त्रीको कार्यालय पुगे पनि प्रधानमन्त्री ओली पुगिसकेका छैनन् ।

ओली पक्षका नेता ईश्वर पोखरेल विष्णु पौडेल, सुवास नेम्वाङ र रामबहादुर थापा बैठकस्थल पुगेका छन् । नेताहरु माधव नेपाल, भीम रावल, सुरेन्द्र पाण्डे, गोकर्ण विष्ट, रघुजी पन्त बैठकस्थलमा पुगिसकेका छन् ।  आजको छलफलमा कार्यदललाई पूर्णता दिने र टिओआरको टुंगो लगाउने बुझिएको छ ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.