केन्द्रीय संस्करण

२३ वर्षको उमेरमा सोनू सुदले गरेका थिए सोनालीसँग विवाह, आज यति करोड सम्पत्तिका मालिक हुन्

person explore access_timeजेठ १७, २०७८ chat_bubble_outline0

कोरोना महामारीको समयमा आवश्यकतामा परेकाहरुलाई आफ्नो बलबुँताले भ्याएसम्म मद्दत गरिरहेका बलिउड अभिनेता सोनू सुदको चौतर्फी वाहवाही छ । अभिनेताले धेरैको प्रेम र साथ पाएका छन् ।

सोनूको जन्म पंजाबमा भएको थियो । त्यसपछि उनी कलाकार बन्न मुम्बई आएका िथए । उनले हिन्दी, तेलुगू, तमिल, कन्नड र पंजाबी फिल्ममा उत्कृष्ट काम गरेका छन् । आउनुहोस् नायकको कूल सम्पत्ति कति छ र उनलाई कस्तो जीवनको शौक छ भन्नेबारे जानकारी लिऔं ।

caknowledge.com​ का अनुसार सोनू सूदको कूल सम्पत्ति १३० करोड भारु हो । सोनू पछिल्लो दुई दशकदेखि बलिउडको फिल्ममा पनि कम गरिरहेका छन् । यसैकारण उनको फ्यान फलोविङ निकै तगडा छ । ब्रान्ड एन्डोर्समेन्ट उनको आयको एक प्रमुख स्रोत हो । उनले सलमान खानसँग दबंगमा काम गरेका छन् । यस्तै, शाहरुख खानसँग ह्याप्पी न्यू इयर मा काम गरेका छन् । सोनू आफ्ना सन्तान र श्रीमतीसँग मुम्बईमा बस्छन् । सोनू सूदकी श्रीमतीको नाम सोनाली सूद हो । सोनालीसँग सोनूको भेट नागपुरमा पढाईको क्रममा भएको थियो । त्यति नै बेला दुईबीच प्रेम बस्यो र यो जोडीले सन् १९९६ मा विवाह गरे ।

सोनू सूद मुम्बईमा लोखन्डवाला इलाकामा २६०० स्क्यावर फिटको घरमा बस्छन् । यसका साथै सोनूको मुम्बईमा अन्य दुई फ्ल्याट छन् । यस्तै जुहूमा उनको आफ्नै होटल पनि छ । यसका साथै मुम्बईमा सोनूका केही कफी पोइन्ट्स पनि छन् ।

सोनू सूदसँग छ थुप्रै गाडीः

सोनू सूदसँग एउटा मर्सिडिज बेन्ज एमएल क्लास ३५० सिडिआई कार छ र यो गाडीको मूल्य ६६ लाख भारु हो । यस्त्ै उनीसँग एउटा अडी क्यू सेभेन छ जसमा उनी आजकाल यात्रा गर्छन् । यो गाडीको मूल्य ८० लाख भारु हो । यति मात्रै होइन, उनीसँग एक पोर्श पनामा पनि छ जसको मूल्य २ करोड भारु हो । सोनूका दुई छोरा छन् – इशान्त र अयान  ।

सोनूले अघिल्लो वर्षदेखि हज्जारौं मानिसहरुको मद्दत गरिरहेका छन् । उनले मानिसहरुलाई घर, पैसा र जागिर दिलाएका छन् । उनको घरमा आजकाल हरेक दिन मानिसहरुको भीड लाग्ने गर्छ । जहाँ मानिसहरु उनीसँग मद्दत मागिरहेका हुन्छन् ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.