ad
x

मकवानपुरमा निषेधाज्ञा उल्लंघन गर्ने १२ पसललाई जरिवाना

person explore access_timeजेठ १८, २०७८ chat_bubble_outline0

जिल्ला प्रशासन कार्यालय मकवानपुरले मंगलबार निषेधाज्ञा उल्लंघन गरी पसल व्यवसाय सञ्चालन गर्ने पसल तथा व्यवसायलाई जरिवाना गरी ४२ हजार राजस्व संकलन गरेको छ ।  मंगलबार प्रशासन कार्यालयले स्थलगत अनुगमनका क्रममा निषेधाज्ञा अवधिमा अटेर गरी पसल व्यवसाय सञ्चालन गरेको भन्दै हेटौंडा उपमहानगरपालिका क्षेत्रका १२ वटा पसललाई जरिवाना गराएको हो ।


प्रशासन कार्यालयले ३ वटा खुवा पसल, २ वटा तरकारी तथा फलफूल पसल, एउटा किराना पसललाई ३÷३ हजार जरिवाना गरेको छ भने एक वटा घडी तथा मोवाइल मर्मत पसललाई १ हजार र २ वटा घडी तथा मोवाइल मर्मत पसललाई ४/४ हजार जरिवाना गरेको छ । त्यस्तै एउटा हार्डवेयर पसल, एउटा मनी ट्रान्सफर र एउटा कस्मेटिक पसललाई ५/५ हजार जरिवाना गरी कुल ४२ हजार राजस्व संकलन गरेको हो । कार्यालयले हेटौंडा उपमहानगरपालिका वडा नं. ४, ५, ६, ९, १६ र १७ मा अनुगमन गर्दै निषेधाज्ञा उल्लंघन गर्ने पसल तथा व्यवसायीहरुलाई  कोभिड़–१९ संकट व्यवस्थापन अध्यादेश, २०७८ को दफा २१ को उपदफा १(क) बमोजिम कारवाही गरिएको हो ।  त्यस्तै कार्यालयले जिल्लामा कोरोना संक्रमण रोकथाम, नियन्त्रणका लागि जारी गरिएको निषेधाज्ञाको पालना गर्न आग्रहसमेत गरेको छ । 
 कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।