केन्द्रीय संस्करण

क्यान्सरको उपचारका बीच पहिलो पटक देखिइन् किरण खेर

person explore access_timeजेठ २१, २०७८ chat_bubble_outline0

क्यान्सरको उपचार बीच अभिनेत्री किरण खेरलाई पहिलो पटक भिडियोमा देखिएको छ । उनी पहिलाभन्दा कमजोर देखिएकी छिन् । उनको छोरा सिकन्दरले सेयर गरेको भिडियोमा उनको झलक देखिएको छ । आमासँग कुरा गर्दै गर्दा उनी बीचमा अचम्मित पनि परेका छन् । आखिर किरण खेरले त्यस्तो के भनिन् ?

किरण खेर पछिल्लो ६ महिनादेखि ब्लड क्यान्सरको उपचार गराइरहेकी छिन् । रोगबारे पत्ता लागेको र उपचार सुरु गराएपछि एक भिडियोमार्फत् उनलाई एक झलक देख्न पाइएको छ ।

वास्तवमा हालै, किरण र अनुपम खेरका छोरा सिकन्दर खेरले इन्स्टाग्राममा लाइभ सेसन गरे । र प्रशंसकसँग कुराकानी गरिराख्दा उनले आफ्ना आमा र बुवाको झलक प्रशंसकलाई देखाए । भिडियोमा किरण खेर काउचमा बसिरहेको देख्न सकिन्छ । उनको बायाँ हातमा पट्टी बाँधिएको देखिएको छ । यद्यपि, उनी पहिलेको भन्दा थोरै कमजोर देखिएकी छिन् । तर किरणको अनुहारबाट मुस्कान भने हटेको छैन ।

सिकन्दरले लाइभ सेसन सुरु गर्ने बित्तिकै त्यतिबेला किरण खेरले उनको विवाहको कुरा गरिन् । जब किरणले सिकन्दरलाई ‘अब त तिम्रो उमेर ४१ पुग्न लाग्यो’ भनिन् तब उनले चकित पर्दै आँखा ठूलो पारे र कुरालाई अन्तै मोड्दै प्रशंसकसँग कुरा गर्न थाले ।

सिकन्दरले कुरा गर्दै मोबाइल आफ्नो बुवा अनुपम खेर भएठाउँ पुर्याए त्यहाँ अनुपमले आफू सुप खाइरहेको बताए । सिकन्दरले सुरुमा आमालाई देखाउन चाहेका थिएनन् तर किरण खेर आफैंले देखिन चाहेको बताएपछि उनले क्यामरा आमा भएठाउँ फर्काए । किरणले आफ्नो सबैलाई प्रार्थना र प्रेमका लागि धन्यवाद दिएकी छिन् ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.