३६ वर्षकी भइन् सोनम, यस्तो छ उनको फिल्मी करियर

person explore access_timeजेठ २६, २०७८ chat_bubble_outline0

मुम्बई । बलिउड अभिनेत्री सोनम कपुर आज आफ्नो ३६ औं जन्मदिन मनाउँदैछिन् । डेब्यु फिल्मबाट असफलता हात पारेकी सोनमलाई त्यसपछिको फिल्मबाट भने सफलता मिलेको थियो । ९ जुन १९८५ मा जन्मिएकी सोनम अनिल कपुर र सुनिताकी छोरी हुन् । सोनमले बलिउड डेब्यु सञ्जय लीला भंसालीको फिल्म ‘सांवरिया’ बाट गरेकी थिइन् । जुन फिल्म २००७ मा रिलिज भएको थियो । फिल्मका लागि उनले आफ्नो तौल ३० केजी घटाएकी थिइन् । फिल्म अभिनय अगाडि उनले सिंगापुरबाट अभिनय कोर्स पनि पुरा गरेकी थिइन् । सो समय उनको तौल ८६ किलो रहेको थियो ।


सहायक निर्देशक सोनम
अभिनयमा डेब्यु पूर्व सोनमले संजय लीला भंसालीको फिल्म ‘ब्लैंक’ मा असिस्टेन्ट निर्देशकको रुपमा काम गरेकी थिइन् । कामको सिलसिलमै भंसालीले उनलाई आफ्नो अर्काे फिल्म ‘सांवरिया’ मा अभिनय गराउने इच्छा जाएर गरेका थिए ।‘आइ हेट लभ स्टोरी’ बाट हिट२००९ मा राकेश ओमप्रकाश मेहराको फिल्म ‘दिल्ली ६’ मा उनी अभिषेक बच्चनका साथ देखिएकी थिइन् । २०१० मा प्रदर्शनमा आएको रोमान्टिक कमेडी फिल्म ‘आइ हेट लव स्टोरी’ बाट भने उनलाई बलिउडमा चर्चा मिल्यो । २०१३ मा उनको फिल्म ‘राझणा’, ‘२०१४ मा  ‘भाग मिल्खा भाग’ दर्शकले निकै रुचाएका थिए । त्यसपछि सोनमले ‘खुबसुरत’, ‘आयशा’, ‘थैंक युु’, ‘प्लेयर्स’, ‘पे्रम रतन धन पायो’ लगायत फिल्म अभिनय गरेकी छन् ।

आनन्द आहुजासँग विवाह

सोनमले २०१८ मा बिजनेस म्यान आनन्द आहुजासँग प्रेम विवाह गरेकी हुन् । उनले एक अन्तवार्ताका क्रममा प्रेमको बिषयमा बताएकी थिइन् ‘मेरो साथी मलाई आनन्दको बेष्ट फ्रेण्डसँग सेट गर्न चाहान्थ्यो । यसकै सिलसिलामा आनन्दसँग भेट भयो । पहिलो पटक आनन्दसँग भेटेको समय म फिल्म ‘प्रेम रतन धन पायो’ को प्रमोसनमा ब्यस्त थिए । त्यसपछि कयौं उतार चढावका बावजुद हामी नजिक भयौँ र हामीले विवाह गर्यौ ।’

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।