केन्द्रीय संस्करण

डब्बुले ल्याए गजल गीत ‘अँधेरीमा थिएँ म’

person explore access_timeअसार ३, २०७८ chat_bubble_outline0

गीतकार डब्बु क्षत्रीको नयाँ गजल गीत ‘अँधेरीमा थिएँ म...’ भिडियो सहित सार्वजनिक भएको छ । गीतमा सुवर्णकुमार, सरिता भारती, दीपा कोइरालाको स्वर रहेको छ । गीतको भिडियोमा भने सरिता भारती, राहुल श्रेष्ठ, जोयल्स बस्नेत, विना रानामगरको अभिनय छ । रामशरण उप्रेतीको छायाँकन रहेको भिडियो सुरेश कुमार राउतले सम्पादन गरेका हुन् ।

प्रेमीसँग छुटाएर अर्काेसँग विवाह गर्न खोजेपछि युवतीले आत्महत्याको बाटो रोजेको कथा प्रस्तुत गरिएको भिडियाे डब्बु क्षत्रीले निर्देशन गरेका हुन् 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.