केन्द्रीय संस्करण

कपिल सापकोटाको ला ला ल्यान्ड सार्वजनिक

person explore access_timeअसार ३, २०७८ chat_bubble_outline0

गायक कपिल सापकोटाको नयाँ गीत ला ला ल्याण्ड सार्वजनिक भएको छ । यस गीतलाई मिस्टा चाम्लिङले मिक्सिङ तथा मास्टरिङ गरेका छन् । मेक मनी रेकर्डको युट्युब च्यानलबाट सार्वजनिक गरिएको गीतको भिडियोलाई २ लाख ५० हजारभन्दा धेरैपटक हेरिएको छ । डिप स्पेस डट कोले यसको भिडियो निर्माण गरेको छ । 

लामो समयदेखि संगीत क्षेत्रमा सक्रिय कपिलले यसअघि पनि विभिन्न गीतहरू गाइसकेका छन् । उनी फरक स्वादका गीतहरू गाउन रुचाउँछन् । चाडैं अर्को, गीत पनि सार्वजनिक गर्ने तयारी रहेको कपिलले बताएका छन् ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.