केन्द्रीय संस्करण
फाेटाेफिचर

लकडाउनमा यूरो ‘फिभर’, तस्बिरमा हेर्नुहोस्

person explore access_timeअसार ६, २०७८ chat_bubble_outline0

 

गत वैशाखदेखि जारी लकडाउनले धेरैको जीवन कष्टकर बनाएको छ । विशेष गरेर आर्थिक अवस्था कमजोर भएकाहरु र दैनिक ज्यालादारी गरेर पेट पाल्नेहरुका लागि यो लकडाउन ठूलो दशा बनेर आएको छ । तर, बालबालिकाहरुका लागि भने यो लकडाउन पढाइको बोझबाट राहत बनेको छ । मुख्य सहरमा बाहिर निस्कन नपाए पनि सहरबाहिर भने उनीहरुले मज्जासँग घर बाहिर खेल्ने अवसर पाएका छन् । त्यसमाथि यतिबेला चलिरहेको यूरो २०२० फुटबल प्रतियोगिताको मौसम । बालबालिकाहरु यतिबेला साथीभाइसँग फुटबलमा रमाइरहेका छन् । नगरकोट पुग्दा कैद गरिएका केही तस्बिर यहाँ प्रस्तुत गरिएको छः

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.