केन्द्रीय संस्करण

हेलम्बुका बाढी पीडितलाई राहत वितरण

person explore access_timeअसार ६, २०७८ chat_bubble_outline0

हेल्प डेक्स खैरहनी चितवनले शनिवार सिन्धुपाल्चोक जिल्लाको हेलम्बु गाउँपालिकाका बाढीबाट विस्थापित घरपरिवारहरूको लागि सोलार तथा राहत सामग्री वितरण गरेको छ ।  हेल्प डेस्कले सिन्धुपाल्चोक जिल्ला हेलम्बु गाउँपालिकाका लागि बाढीबाट विस्थापित ४ सय घरपरिवारका लागि चार्जरयुक्त सोलार तथा  खाद्यान्न र औषधी लगायतका सामग्री वितरण गरेको हो ।

हेल्प डेस्कले नेपाली सेनामार्फत बाढीबाट विस्थापित परिवारलाई १० थान सोलार, २० थान बत्ती, २० बोरा भुजा, ५ बोरा चिउरा, ५ बोरा दालमोठ, ७ बोरा बिस्कुट, २० कार्टुन चाउचाउ तथा स्वास्थ्य सामग्री वितरण गरेको हो । 


 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.