केन्द्रीय संस्करण

अक्षय कुमारसँग एक्सन फिल्म गर्नेछन् सुनिल शेट्टीका छोरा अहान

person explore access_timeअसार ८, २०७८ chat_bubble_outline0

सुनिल शेट्टीका छोरा अहानको डेब्यू फिल्म ‘तडप’ रिलिज पनि भएको छैन उनको खातामा एउटा अर्को ठूलो फिल्म परेको छ । रिपोर्टलाई विश्वास गर्ने हो भने उनी तडपकै निर्देशक साजिद नाडियाडवालाको एउटा ठूलो प्रोजेक्टमा अक्षय कुमारसँग स्क्रिन सेयर गर्नेछन् । फिल्मको विषयमा धेरै जानकारी अहिले सार्वजनिक भएको छैन । तर यो फिल्म एक्सन थ्रिलर फिल्म हुने बताइएको छ ।

अक्षय कुमार र सुनिल शेट्टी निकै राम्रा साथी हुन् । यी दुईले थुप्रै फिल्ममा सँगै काम गरेका छन् ।

मार्चमा अक्षयले अहानको डेब्यू फिल्म ‘तडप’ को पोस्टर सेयर गर्दै लेखेका थिए, ‘अहान तपाईंको लागि यो ठूलो दिन हो । मलाई आज पनि तिम्रो पापा सुनिल शेट्टीको पहिलो फिल्म ‘बलवान’ को पोस्टर याद छ र आज म तिम्रो पोस्टर प्र्रस्तुत गरिरहेको छु ।’

मिलन लुथरियाको निर्देशनमा बनेको ‘तडप’ २४ सेप्टेम्बरमा सिनेमाघरमा रिलिज हुनेछ ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.