ad
x

सुपरहिट ६ फिल्म, जसमा थिए बलिउड र साउथ सुपरस्टार एकसाथ

person explore access_timeअसार ९, २०७८ chat_bubble_outline0

बलिउडकी चर्चित अभिनेत्री आलिया भट्ट छिट्टै एसएस राजमौलीको निर्देशन रहेको फिल्म ‘आरआरआर’ मा साउथका चर्चित स्टारको साथ देखिँदैछिन् । फिल्ममा आलियाको अलवा अजय देवगन, रामचरण र जुनियर एनटीआर पनि मुख्य भूमिकामा छन् । हुन त यस अगाडि पनि कयौं बलिउड स्टार साउथ स्टारसँग स्क्रिन शेयर गरेर बक्स अफिसमा तहल्का मच्चाएका छन् । बलिउड र साउथ स्टारको सहकार्य रहेको ६ फिल्म । जसको चर्चा यहाँ गर्न खोजिएको छ ।


२.० :
२०१८ को फिल्म ‘२.०’ मा अक्षय कुमार साथ अभिनेता रजनीकान्त एकसाथ देखिएका थिए । फिल्ममा रजनीकान्त रोबोट चिट्ठीको रोलमा थिए भने अक्षयले नेगेटिभ भुमिका निर्वाह गरेर सबैको मन जित्न सफल भएका थिए । एस रन्जनको निर्देशन रहेको फिल्मले ६५५ देखि ८०० करोड कमाएको बताइन्छ ।‘आलावन्धन’ :

२००१ को साइक्लोजिकल फिल्म ‘आलावन्धन’ मा रविना टन्डन र कमल हसनले पहिलोपटक स्क्रिन शेयर गरेका थिए । फिल्ममा रविनाले तेजस्विनी र कमलले आर्मीको मेजर विजय र उनका पागल भाई नन्दुका डबल रोल निभाएका थिए । फिल्म हिट सावित भएको थियो ।हम :


१९९१ को मल्टिस्टार फिल्म ‘हम’ निक्कै हिट भएको थियो । फिल्ममा अमिताभ बच्चन, गोविन्दा र रजनीकान्त तीन भाइको भूमिकामा थिए । तीनको एकता दर्शकले निकै रुचाएका थिए ।

लिंगा :

२०१४ मा निर्मित फिल्म ‘लिंगा’ मा अभिनेत्री सोनाक्षी सिन्हाले रजनीकान्तका साथ यो फिल्म मार्फत तमिल डेब्यु गरेकी थिइन् । फिल्ममा दुई अलग जेनरेशको कथा रहेको थियो । फिल्ममा अनुष्का शेट्टी पनि मुख्य भूमिका रहेको थियो ।

रांझणा :


२०१३ मा रिलिज ‘रांझणा’ एक हिट फिल्म हो । कपुर र धनुषको मुख्य भूमिका रहेको फिल्मले ९५ करोड बक्स अफिसमा कलेक्सन गरेको थियो । फिल्म अभिनयबाट सोनम कपुर र धनुषले निकै तारिफ पाएका थिए । फिल्ममा अजय देओल र स्वरा भास्कर पनि मुख्य भूमिकामा थिए ।

शमिताभ :

आर बाल्कीको निर्देशन रहेको फिल्ममा बलिउडका अभिनेता अमिताभ बच्चन र धनुष एकसाथ देखिएका थिए । फिल्ममा अभिनेता बन्न चाहने एक लाटो ब्यक्तिको कथा समेटिएको थियो ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।