कर्णालीमा कोरोना : ३२५ जनामा परीक्षण गर्दा १०७ जनामा पुष्टि

person explore access_timeसाउन ६, २०७८ chat_bubble_outline0

कर्णाली प्रदेशमा बुधबार थप १०७ जनामा कोरोना भाइरस (कोभिड–१९)को संक्रमण पुष्टि भएको छ । ७६ जनामा गरिएको आरटी–पीसिआर विधिको कोरोना परीक्षणका क्रममा ३५ जना र  २४१ जनामा गरिएको एन्टिजेन विधिको परीक्षणका क्रममा ७२ जनामा कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको हो । 


बुधबार सबैभन्दा धेरै हिमाली जिल्ला मुगुमा ३७ जनामा कोरोना संक्रमण देखिएको  छ । यस्तै जुम्लामा २५, रुकुमपश्चिममा १५, कालिकोटमा १३, सुर्खेतमा ६, हुम्लामा ५, सल्यानमा ३, दैलेखमा २ र अन्य एकजनामा कोरोना संक्रमण देखिएको स्वास्थ्य सेवा निर्देशनालयले जनाएको छ । तथ्याङ्क हेर्दा रुकुम पश्चिम, जम्मा, मुगु, कालिकोट जिल्लाहरुमा पछिल्लो समय कोरोना संक्रमण वृद्धि भएको छ । कर्णाली कोरोना संक्रमण हुनेको संख्या २९ हजार ५४८ पुगेको छ । यस्तै बुधबार ८३ जनाले कोरोनालाई जितेर डिस्चार्ज भएका छन् । योसँगै डिस्चार्ज हुनेको संख्या २७ हजार ४५० रहेको छ भने सक्रिय संक्रमितको संख्या ६१५ रहेको छ । प्रदेशमा बुधबार एकजनाले कोरोना संक्रमणका कारण ज्यान  गुमाएको छ । यो सँगै कोरोनाबाट ज्यान गुमाउनेको संख्या ३४८ पुगेको छ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।