ओलम्पिकमा सकियो नाओमी ओशाकाको यात्रा

person explore access_timeसाउन १२, २०७८ chat_bubble_outline0

उद्घाटन समारोहमा ओलम्पिक दीप प्रज्वलन गरेकी जापानी सुपरस्टार नाओमी ओशाका चेक गणतन्त्रकी मार्केटा भोन्डरोसोभासँग घरेलु मैदानमा सोझो सेटमा पराजित भएकी छिन् । चारपटककी ग्रान्स स्लाम विजेता ओशाका ओलम्पिकको महिला एकलतर्फको स्पर्धाअन्तर्गत तेस्रो चरणमा ६–१ र ६–४ ले पराजित भएकी हुन् । 

युएस ओपन र अस्ट्रेलियन ओपनकी विजेता ओशाकाले हार्ड कोर्टमा खेलिएका पछिल्ला २६ मध्ये २५ खेल जितेकी थिइन् । तर, मंगलबार ४२ औं वरियताकी मार्केटा भोन्डरोसोभाले दोस्रो वरियताकी ओशाकालाई सहजै माथ खुवाइन् । 

पहिलो दुई राउन्डका खेलहरु सहजै जितेपछि ओशाकालाई स्वर्ण पदकको दाबेदार ठानिएको थियो । तर, उनले स्वभाविक खेल्न सकिनन् । यसअघि नै शीर्ष वरियताकी अस्लेईग बार्टी प्रतियोगिताको पहिलो चरणबाटै बाहिरिइसकेकी छिन् । 

ओशाकालाई हराएकी भोन्डरोसोभाले अब अन्तिम आठमा स्पेनकी पाउला बादोसा वा अर्जेन्टिनाकी नादिया पाडोरोस्कामध्ये एकसँग प्रतिस्पर्धा गर्नेछिन् । 
 

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।