सडक बनाउन माग गर्दै युवा सङ्घको ज्ञापनपत्र

person explore access_timeसाउन १२, २०७८ chat_bubble_outline0

 

ठेक्का भएको लामो समयसम्म पनि निर्माण ढिलासुस्ती भएपछि बुटवल बेलहिया व्यापारिक मार्ग अन्तर्गतको चौराहा–चिडियाखोला सडकखण्डको मर्मत सम्भार र विस्तार गर्न युवा सङ्घ नेपाल रुपन्देहीले माग गरेको छ ।

बुटवलको चौराहा–गोलपार्क खण्डमा खाल्डाखुल्डी, धुलो र हिलोका कारण हिँडडुलमा समेत समस्या उत्पन्न भएपछि युवा सङ्घ रुपन्देहीले आज सम्बन्धित कार्यालयहरूको ध्यानाकर्षण  पत्र बुझाएको छ ।

युवा सङ्घ नेपाल रुपन्देहीले जिल्ला प्रशासन कार्यालय रुपन्देही, व्यापारिक मार्ग परियोजना कार्यालय र निर्माण कम्पनीको सम्पर्क कार्यालयमा पुगेर ध्यानाकर्षण  पत्र बुझाएको युवा सङ्घ रुपन्देहीका अध्यक्ष मनोज गौचन बताए ।

प्रमुख जिल्ला अधिकारी अस्मान तामाङलाई ध्यानाकर्षण पत्र बुझाउँदै युवा सङ्घले निर्माण कम्पनीको लापरबाही र ढिलासुस्तीबाट आम सर्वसाधारणमा सास्ती पुगेको भन्दै ठेकेदार उपर तत्काल कानुनी कारबाही अगाडि बढाउन माग गरेको छ ।

लामो समयदेखि रोकिएको विस्तारको कामलाई पनि तत्कालै अगाडि बढाउन प्रभावकारी निर्देशन दिन माग गरिएको अध्यक्ष गौचनले बताए । यस्तै निर्माण कम्पनीको पड्सरीस्थित सम्पर्क कार्यालयमा पुगेर युवा सङ्घले तत्काल मर्मत सम्भार विस्तारका कामलाई अगाडि बढाउन ध्यानाकर्षण गराइएको छ ।

उक्त सडक खण्डको ठेक्का ‘द कञ्चनजङ्घा बिरुवा जेभी काठमाडौँले पाएको थियो । पटक पटक म्याद थप्दासमेत उक्त कम्पनीले काम अगाडि बढाएको छैन । बुटवल सडक कार्यलय पनि निर्माण कार्यमा ढिलाइ गरेको भन्दै कम्पनीलाई स्पष्टीकरण पत्र सोधेको थियो ।  बुटवल राजमार्ग चौराहादेखि गोलपार्क सडक विस्तारको शिलान्यास तत्कालीन  अर्थमन्त्री तथा यस क्षेत्रका प्रतिनिधि सभा सदस्य विष्णु पौड्यालले गरेका थिए । तर शिलान्यास पछि ठेकेदार कम्पनी कुनै पनि काम गरेको छैन ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

नाम *:
इमेल *:
प्रतिक्रिया *:

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।